oferta edukacyjna21 22Oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022

Lekcje muzealne w Muzeum Miejskim odbywają się w oparciu o wystawy stałe. Dodatkowo proponujemy warsztatowe lekcje na wystawach czasowych. Informacje o takiej ofercie dostępne będą na stronie, fb i w siedzibie Muzeum przez czas trwania danej wystawy.

TEMATY
  • Przyroda nadodrzańskiej doliny
  • Skąd sól w Nowej Soli? Dzieje miasta
  • Herby Nowej Soli
  • Pocztówka z Muzeum
  • W mieszczańskim domu
  • Moje Muzeum

Istnieje możliwość zamówienia zajęć dostosowanych do potrzeb placówki edukacyjnej.

CENNIK
  • lekcja muzealna – 40 zł
  • lekcja muzealna ze zwiedzaniem – 40 zł + bilet ulgowy za 1 zł od osoby
  • lekcja muzealna w terenie – 40 zł
  • oprowadzanie z przewodnikiem po mieście (grupy zorganizowane od 10 do 30 osób) – 50 zł

WIĘCEJ INFORMACJI
Muzeum Miejskie w Nowej Soli
ul. Muzealna 20
Dział Naukowo-Oświatowy
tel: +48 (68) 387 36 40 wew. 3

Terminy i tematy zajęć prosimy uzgadniać z tygodniowym wyprzedzeniem.
Grupa powyżej 30 osób dzielona jest na dwie mniejsze, jedna grupa zaczyna od zwiedzania, druga od warsztatów lub lekcji muzealnej. Następnie grupy się wymieniają.
Grupy można zapisywać na zajęcia muzealne odbywające się w godzinach 9:00-15:00.
Opiekunowie grupy podczas zajęć i zwiedzania sprawują opiekę nad uczestnikami.
Uczestnicy zajęć zobowiązani są do przestrzegania zaleceń sanitarnych związanych z covid-19.
W razie przewidywanego odwołania zajęć lub spóźnienia się grupy, prosimy o kontakt pod numerem tel. 068 3873640, wew. 3.
Faktury VAT wystawiane są na miejscu na życzenie zwiedzającego.
Złożenie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Dokumentowanie działań muzealnych i ich promocja (w mediach, na stronie internetowej i portalach społecznościowych) należą do zadań instytucji. W związku z powyższym podczas wszelkiego rodzaju działań muzealnych pracownik Muzeum Miejskiego będzie wykonywał dokumentacje fotograficzną. Jeżeli nie życzą sobie Państwo ukazywania swojego wizerunku prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu. W razie pytań prosimy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod numerem tel. 068 3873640 wew. 5.