Jak co roku Muzeum Miejskie zaprasza wszystkie dzieci z miasta, i nie tylko, na wakacyjne warsztaty. Czekamy na Was w wakacyjne wtorki i piątki, w godzinach 12.00-14.00. Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.

We wtorki proponujemy warsztaty o tematyce przyrodniczej i twórcze spotkania na muzealnych wystawach. W piątki warsztaty plastyczne.

Dodatkową propozycją są zajęcia dla grup zorganizowanych. Zapraszamy gorąco przedszkola i półkolonie do skorzystania z wakacyjnej edukacji muzealnej. Gwarantujemy dużo niezapomnianych wrażeń.

Niezmiennie zachęcamy do zwiedzania w trybie indywidualnym z wykorzystaniem książeczki „Zagadkowe Muzeum” (do pobrania w holu przed wejściem na wystawy). Angażuje ona do aktywnego zwiedzania najmłodszych wzbudzając ciekawość i przekonanie, że muzeum nie jest nudne.

Podczas zajęć obowiązują obostrzenia pandemiczne zgodnie z bieżącymi wytycznymi!

Muzealne lato