Informujemy, że już w piątek 8 maja, po prawie dwumiesięcznym okresie zamknięcia, Muzeum Miejskie w Nowej Soli otwiera swoje ekspozycje. Cieszymy się, że będziemy mogli gościć Państwa w naszych muzealnych obiektach.

Zwracamy uwagę na zmianę dni otwarcia i godzin zwiedzania. Muzeum otwarte jest dla publiczności od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00. W niedzielę w godzinach 11.00-16.00. W sobotę muzeum jest zamknięte.

Zwiedzanie możliwe będzie z zachowaniem odpowiednich reżimów sanitarnych wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w regulaminie i szczególnych zasad zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia COVID 19. Zwiedzający zobowiązani będą przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu w stosunku do drugiej osoby.

Ze względów bezpieczeństwa, do odwołania, podczas zwiedzania niedostępne będą urządzenia multimedialne (ekrany dotykowe na wystawie historycznej i panele dźwiękowe na ekspozycji przyrodniczej).

Do odwołania zwieszone będą wszystkie działania edukacyjne w przestrzeni muzeum.

Szczegółowe informacje opublikowane są na stronie www.muzeum-nowasol.pl oraz na profilu fb muzeum.

Regulamin zwiedzania w okresie zagrożenia COVID 19