• Muzeum Miejskie w Nowej Soli
  • Muzeum Miejskie w Nowej Soli
  • Muzeum Miejskie w Nowej Soli

Już w najbliższą niedzielę, 19 września o godzinie 14:00, zapraszamy serdecznie dzieci z opiekunami na warsztaty z cyklu „Muzealna 20!”. To nowa propozycja spotkań tematycznych w przestrzeni Muzeum skierowanych do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym oraz towarzyszących im dorosłych. Do aktywnego udziału w zajęciach zaprosimy zarówno młodszych, jak i starszych gości.

Muzealna 20Podczas najbliższego spotkania zabierzemy uczestników w podróż do dalekiej Azji. Przeniesie nas tam wystawa „Haftem malowane. Kolekcja obrazów haftowanych ze zbiorów Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce”. Opowiemy o tradycyjnej chińskiej sztuce haftu i malowania na wachlarzach, a także o innych ciekawostkach kultury Chin, z którymi ta sztuka się wiąże. Podczas warsztatów każdy uczestnik stworzy coś, co pozwoli na dłużej zapamiętać wizytę w Muzeum. Aby przekonać się co to będzie - bądźcie w niedzielę na Muzealnej 20!

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego chętnych prosimy o zgłoszenia telefonicznie (68 387 36 40 wew. 3), mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub w siedzibie Muzeum (ul. Muzealna 20).

(Magdalena Birut, Muzeum Miejskie w Nowej Soli)

 

godziny otwarciacennik biletowregulamin zwiedzaniadojazdstrona archiwalna
COVID 19Deklaracja dostępnościRODOBIPFacebook

Muzeum Miejskie w Nowej Soli ul. Muzealna 20, Nowa Sól 67-100, tel. :+48 68 387 36 40 muzeum@muzeum-nowasol.pl

Adres skrytki: EPUAP logo

/MMNowaSol/SkrytkaESP