bibliografia_ziemi_nowosolskiej_do_2007"Bibliografia Ziemi Nowosolskiej do 2007 r." dr Grzegorz Chmielewski

Autorem przedmiotowej bibliografii ogólnej obejmującej wszystkie dziedziny wiedzy dotyczące miasta Nowej Soli i obszaru powiatu nowosolskiego jest dr Grzegorz Chmielewski - były wieloletni dyrektor Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze. Podczas spotkania z dyrektorami bibliotek publicznych i kierownikami bibliotek szkolnych z terenu powiatu nowosolskiego autor przedstawił problematykę układu przygotowanej bibliografii oraz zapoznał z metodologią pracy nad opracowaniem. Egzemplarze bibliografii przekazane zostały przybyłym na spotkanie pracownikom bibliotek i trafią także do innych bibliotek z terenu powiatu. Druk wydawnictwa dofinansowało Starostwo Powiatowe w Nowej Soli.

Format A4, okładka miękka, stron 242, nakład 100 egz.
Nakład wyczerpany